portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Etiuda - sprawy osiedlowe » Forum » Internet, TV, telefon.
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Internet, TV, telefon.

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
FORWEB 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Cze 29, 2013 12:24
Posty: 10
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Lip 16, 2013 17:18    Temat postu: Re: Internet, TV, telefon.

Szanowni Państwo,

Z przyjemnoscia informujemy, ze nasz swiatlowod dotarl juz do Panstwa budynku Smile
W tej chwili trwaja prace modernizacyjne w klatkach, w zwiazku z tym bedzie mozna spotkac naszych instalatorow na osiedlu.
W zwiazku z faktem, ze Panstwa osiedle dolaczy do grona lokalizacji objetych oferta swiatlowodowa FORWEB, przygotowalismy specjalne, jeszcze lepsze warunki oferty.
Zapraszamy do zapoznania sie z jej trescia.

Chetnie odpowiemy na wszystkie Panstwa pytania pod nr telefonu 42 235 1000 lub mailowo : handlowcy@4web.pl.
Istnieje mozliwosc umowienia sie z naszym Przedstawicielem, ktory omowi szczegoly i zaproponuje najlepsza oferte - wystarczy do nas zadzwonic Smile
Jesli beda Panstwo zainteresowani szczegolami naszej oferty mozemy rowniez zorganizowac spotkanie na osiedlu w umowionych godzinach.

A ponizej maly wycinek z oferty:

najtanszy wariant lacza:
10/1 Mb/s - umowa 12M - 4 m-ce po 1 zl, dalej 30 zl /m-c

najtanszy wariant internet + telewizja:
10/1 Mb/s + Pakiet START HD (94 kanaly, w tym 19 HD) = 69 zl


Oferta INTERNET:
www.forweb.pl/files/07-2013-KABLOWE-SWIATLOWOD-MOC-SWIATLOWODU-ETIUDA-NOWA.pdf

Oferta INTERNET + TELEWIZJA:
www.forweb.pl/files/METROTV-201307-OFERTA_METRO_TV-LIPIEC-ETIUDA.pdf

Zapraszamy Smile
FORWEB 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Cze 29, 2013 12:24
Posty: 10
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Lip 23, 2013 12:00    Temat postu: Re: Internet, TV, telefon.

INFORMACJA

W związku z pojawiającymi się nieprawdziwymi informacjami dot. firmy FORWEB przez przedstawicieli innej firmy telekomunikacyjnej, mówiącymi o terminie realizacji przyłącza światłowodowego oraz sposobie wykonania instalacji w Państwa mieszkaniu, chcielibyśmy stanowczo im zaprzeczyć i podkreślić, że:
- światłowód FORWEB jest już podłączony do budynku
- instalacja usługi trwa tylko kilkanaście minut i nie wymaga kucia ścian!
- sygnał uruchamiamy w gniazdkach, które są już zainstalowane w mieszkaniu
- FORWEB jest pierwszym i jedynym jak do tej pory operatorem, który doprowadził łącze światłowodowe do Państwa budynku

Jesteśmy rzetelną łódzką firmą, której ideą jest „być bliżej Abonenta” - nie wspieramy nieuczciwej konkurencji!
mies3006 
   

Bywalec


Wiek: 36
Dołączył: Pon Wrz 17, 2012 20:07
Posty: 41
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Lip 23, 2013 12:23    Temat postu: Re: Internet, TV, telefon.

Z tego co się orientuję, to forum to miało być formą kontaktu między lokatorami a nie publiczną areną walk konkurencyjnych firm. Jeśli dobrze pamiętam, to osoby z zewnątrz nie będącę mieszkańcami mają możliwość dodawania postów w innym temacie a mianowicie Ogłoszenia. Fajnie jest wiedzieć jaki mamy wybór ale spory pomiędzy Państwami firmami to chyba nie jest dla nas najważniejszy temat. Zastanawiam się jeszcze jakim cudem profil firmy został dodany do grona mieszkańców Etiudy.
FORWEB 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Cze 29, 2013 12:24
Posty: 10
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Lip 23, 2013 12:55    Temat postu: Re: Internet, TV, telefon.

Witamy,

proszę wybaczyć, ale jest to odpowiedni temat, w którym odpowiadamy na pytania mieszkańców Państwa bloku informując jednocześnie o postępach w naszych pracach mających na celu zaproponować usługę wysokiej jakości.

Ostatnia informacja jest wynikiem kłamliwej polityki prowadzonej przez innego Operatora względem nas.

Pozdrawiamy
Zespół FORWEB
lengyelorszag 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Lip 01, 2012 0:48
Posty: 127
Skąd: z Polski ;)

PostWysłany: Śro Lip 24, 2013 20:42    Temat postu: Re: Internet, TV, telefon.

mies3006 wg mnie to jest prawidłowy temat. Czytając cały wątek wolałbym mieć w jednym miejscu oferty.

Poza tym nie wiem czy miałaś możliwość rozmowy z przedstawicielami DIALOGu, ale to właśnie oni przekazywali błędne informacje o których wspomina FORWEB.

Uzyskałem dokładnie informację: tylko DIALOG jest podłączony światłowodem do budynku i kolejni dostawcy będą musieli wiercić w mieszkaniach etc.
Oczywiście zdziwiła mnie ta informacja, znając mniej więcej infrastrukturę sieciową budynku.

Na moje sugestie typu:
- światłowodem podłącza się kilku dostawców do naszej wewnętrznej sieci i dalej dystrybuują usługi,
- developer / zarządca nie brał pod uwagę dostawcy TOYA ponieważ w taki sposób robi własne podłączenia, że uniemożliwia przy tym wykorzystania infrastruktury przez konkurencje,
- i inne,

ciągle podkreślali swoje racje. W efekcie czego oznajmiłem, że skoro tak twierdzą zostałem wprowadzony w błąd przez developera / zarządce i skontaktuje się z nimi bezpośrednio i wyjaśnię temat.


W dniu wczorajszym spotkałem Panów instalatorów z 4web, którzy byli w trakcie podłączania światłowodów, zapytałem dla pewności czy światłowodem są podłączeni do budynku, uzyskałem odpowiedź twierdzącą.

Dzisiaj w skrzynce znalazłem informację od 4web, która przekonała mnie, że DIALOG stosuje praktyki nieuczciwej konkurencji.


Tego typu praktykom mówię stanowcze NIE, dlatego też zdecydowałem się na usługi z 4web i umówiłem na spotkanie z przedstawicielem.


Ps.
Ale się rozpisałem Very Happy.
Eucareon 
   

Nowy na forum


Wiek: 36
Dołączył: Czw Sie 15, 2013 11:21
Posty: 2
Skąd: Etuida

PostWysłany: Czw Sie 15, 2013 11:27    Temat postu: Re: Internet, TV, telefon.

Nieuczciwych działań ze strony Dialogu wobec konkurencji ciąg dalszy, dziś był ktoś od nich na terenie osiedla i przynajmniej u mnie (klatka J) zostały zerwane bądź chamsko zdrapane z szyby (z jednoczesnym porysowaniem szyby) naklejki i ulotki konkurencji. Zastanawiam się czy w przypadku gdy Dialog świadomie zachowuje się w taki a nie inny sposób jest możliwość usunięcia ich z budynku z uwagi na uszkadzanie mienia...

A żeby było zabawniej, ostatnio ktoś z dialogu (prawdopodobnie ale któż inny to by mógł być) był i bawił się też kablami co skończyło się tym, że skrętka idąca do mojego mieszkania została wpięta do innej wtyczki (pewnie zapomnieli skrętek ze sobą debile i sobie "pożyczyli"). Jak przyjechali monterzy z Net-partnera to zgłupieli jak to zobaczyli.
iza093 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Kwi 21, 2013 19:55
Posty: 15
Skąd: łódź

PostWysłany: Sob Sie 24, 2013 16:10    Temat postu: Re: Internet, TV, telefon.

ma ktos juz podlaczony internet z forweb?
chcialabym sie dowiedziec jak wszystko chodzi, czy bezproblemowo działa, jak z predkoscia oraz ogolne spostrzeżenia z instalacjiSmile
z góry dziekuje za odp Smile
MariuszD 
   

Początkujacy


Dołączył: Pią Cze 07, 2013 12:54
Posty: 6
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Sie 30, 2013 13:42    Temat postu: Re: Internet, TV, telefon.

iza093 napisał:
ma ktos juz podlaczony internet z forweb?
chcialabym sie dowiedziec jak wszystko chodzi, czy bezproblemowo działa, jak z predkoscia oraz ogolne spostrzeżenia z instalacjiSmile
z góry dziekuje za odp Smile


Witam. Przyłączam się do prośby. Zamierzam od października podpiąć jakiś internet i nie ukrywam, że 4web ma atrakcyjną ofertę, ale zanim to zrobię chciałbym się dowiedzieć jak działa u tych co już podłączyli sie u tego dostawcy.
Pozdrawiam Very Happy
lengyelorszag 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Lip 01, 2012 0:48
Posty: 127
Skąd: z Polski ;)

PostWysłany: Pią Wrz 13, 2013 0:34    Temat postu: Re: Internet, TV, telefon.

Witam!


Po prawie miesięcznym użytkowaniu internetu z 4web mogę powiedzieć, że wszystko jest ok.

Mam wykupioną prędkość do 25 Mb (umowa na 24 miesiące w tym 10 miesięcy abonament za 1zł a pozostałe za 40zł).

Poniżej test łącza - poniższy test wykonany po północy gdzie obciążenie łącza nie występuje. Jakiś czas temu wykonywałem test w ciągu dnia i prędkość również była zadowalająca (poniżej 20 kilku Mb nie schodziła).





Ps.
Jeśli ktoś chciałby abym wykonał podobny test to dajcie znać.

Ps.2
W przypadku ETIUDY oferta samego internetu (TV mam nc+, dlatego nie sprawdzałem ofert pakietowych u innych operatorów) z 4web na chwilę obecną jest najlepsza.


Edit:
Cytat:
iza093 napisał:
ogolne spostrzeżenia z instalacjiSmile
z góry dziekuje za odp Smile

Wszystko ok, instalacja szybko i sprawnie.


Pozdrawiam
GucioG 
   

Początkujacy


Wiek: 40
Dołączył: Czw Mar 21, 2013 15:58
Posty: 9
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Wrz 19, 2013 11:12    Temat postu: Re: Internet, TV, telefon.

Dialog trochę opóźnił swoje wejście i nie obyło się bez problemów na początku, ale mam internet od nich od dwóch tygodni i sprawuje się dobrze. Niżej zrzut z speedtest.net


1170774_698662203482022_587165883_n.jpg

1170774_698662203482022_587165883_n.jpg


lengyelorszag 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Lip 01, 2012 0:48
Posty: 127
Skąd: z Polski ;)

PostWysłany: Czw Wrz 19, 2013 15:16    Temat postu: Re: Internet, TV, telefon.

Wynik świetny, jednak żeby porównać z konkurencją podaj szczegóły oferty jaką podpisałeś z dialogiem.
VadimIvo 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Sty 29, 2013 18:10
Posty: 13
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Wrz 21, 2013 12:44    Temat postu: Re: Internet, TV, telefon.

Test wykonany dzisiajWink

Oferta 4web...10mb Wink..a taki wynikWink



Untitled.jpg

Untitled.jpg


GucioG 
   

Początkujacy


Wiek: 40
Dołączył: Czw Mar 21, 2013 15:58
Posty: 9
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2013 0:17    Temat postu: Re: Internet, TV, telefon.

lengyelorszag
Oferta na 24 miesiące, 6 miesięcy za 1 zł.
Prędkość 100/50
lengyelorszag 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Lip 01, 2012 0:48
Posty: 127
Skąd: z Polski ;)

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2013 1:17    Temat postu: Re: Internet, TV, telefon.

GucioG napisał:
lengyelorszag
Oferta na 24 miesiące, 6 miesięcy za 1 zł.
Prędkość 100/50


To wiele wyjaśnia dlaczego taki wynik Wink. Mnie zdecydowanie wystarcza 25 Mb.

A abonament jakiej wielkości? Pytam z czystej ciekawości..
Lucky81 
   

Nowy na forum


Wiek: 42
Dołączył: Wto Wrz 24, 2013 9:38
Posty: 4
Skąd: lodz

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2013 9:45    Temat postu: Re: Internet, TV, telefon.

Wiram.
Czy moge prosic o jeszcze kilka testow?? Szczegolnie zalezy mi na pingach, najlepiej w godzinach szczytu, zeby zobaczyc jak lacze sprawuje sie pod obciazeniem.

Gucio, nie znalazlem twojej oferty w dialogu na ich stronie. Czy oni maja jakas specjalna oferte dla nas??
Odpowiedz do tematu Strona 5 z 6 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama