portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Etiuda - sprawy osiedlowe » Forum » zebranie wspólnoty
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

zebranie wspólnoty

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
nadaescierto 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Sty 29, 2013 15:31
Posty: 57
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Kwi 28, 2014 19:01    Temat postu: Re: zebranie wspólnoty

Pozostawianie psich odchodów powinno być surowo karane wewnętrznym regulaminem, jeśli jest to możliwe. Pisząc sceptycznie o rozbudowie placu zabaw miałem na myśli raczej dodatkowe sprzęty niż płot odgradzający.

Zgadzam się co do redukcji ochrony ale w przypadku jeśli zostanie brama a nie szlaban. Zastanawia mnie nierówna aktywność działania ochroniarzy - czasami stoją 4 źle zaparkowane auta i wszystkie mają karteczki grozy za wycieraczkami, czasami nie ma żadnej reakcji.

Zachowania typu rzucanie petów przez balkon nie skomentuje, myślałem, że tego typu zasady są oczywiste Rolling Eyes
lengyelorszag 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Lip 01, 2012 0:48
Posty: 127
Skąd: z Polski ;)

PostWysłany: Pon Kwi 28, 2014 23:08    Temat postu: Re: zebranie wspólnoty

nadaescierto napisał:

Zachowania typu rzucanie petów przez balkon nie skomentuje, myślałem, że tego typu zasady są oczywiste Rolling Eyes


Jestem wolny od "grzechu" bo nie palę i nawet mogę się pochwalić, że od 1,5 roku Smile))

A nawet jak paliłem to zawsze korzystałem z tak pięknego wynalazku jak popielniczka Smile
madzixa 
   

Zaglądajacy


Wiek: 38
Dołączył: Sob Paź 12, 2013 14:40
Posty: 20
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Kwi 29, 2014 11:34    Temat postu: Re: zebranie wspólnoty

Ja tez nie pale ale widzialam pelno petow idac sobie pod balkonami na parterze-wspolczuje tym ludziom bo pewnie musza ciagle sprzatac swoje balkony itd
Co do parkowania to mam taki apel:
"Wy,ktorzy stajecie na miejscach dla niepelnosprawnych a nimi nie jestescie ( tak widze Was bo robicie to nagminnie i nie macie kart np) obyscie nie musieli nigdy korzystac naprawde z takich miejsc bo wtedy taki wlasnie burak jak Wy ,Wam zajmie to miejsce!
Pomyslcie troche! Nie stac Was bylo na miejsce parkingowe z roznych powodow-ok-ale nie cwaniakujcie teraz! "

Ochrona nie wiem dlaczego niektorych wpuszcza...moze dostaja z 200zl za lewe parkowanie auta odwiedzajacego i stanie przez caly weekend... to osiedle to żenada wlasnie przez ta "ochrone" -niekompetentni ludzie.
Gdy w mojej firmie cos sie dzieje to ochrona jest w 5 minut wiec mysle,ze nie ma sensu placic za taki poziom jak teraz... aha i oczywiscie sa to osoby ktore sobie poradza z zgraja lobuzow a my mamy starsze osoby wiec i tak musimy wzywac policje... Looka Zły
lengyelorszag 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Lip 01, 2012 0:48
Posty: 127
Skąd: z Polski ;)

PostWysłany: Czw Maj 08, 2014 16:43    Temat postu: Re: zebranie wspólnoty

Witam!

Ja troszkę zmienię główny wątek. Właśnie dokonuje opłat i zastanawia mnie dlaczego doszedł dodatkowy punkt do ogrzewania (a w zasadzie rozbicie 1 punktu na 2)

Centralne ogrzewanie - opłata stała (wyliczane od wielkości mieszkania - 0,9zł * m2)
Centralne ogrzewanie - opłata zmienna - wyliczana wg średniego zużycia wyr. w GJ czy pewnej hipotetycznej ilości? Wyliczenie XX GJ * 38,34zł
Podgrzanie wody (w zależności ile osób mieszka w lokalu)

Wcześniej mieliśmy tylko wyszczególnienie w postaci:
Centralne ogrzewanie (wyliczane od wielkości mieszkania - 1,6zł * m2)
Podgrzanie wody (wyliczane w zależności ile osób mieszka w lokalu)

Wydaje mi się, że zostało to omówione podczas zebrania wspólnoty z Gestorem, zatem czy mógłby ktoś powiedzieć w jakim celu w/w operacja została wykonana?
nadaescierto 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Sty 29, 2013 15:31
Posty: 57
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Cze 17, 2014 17:11    Temat postu: Re: zebranie wspólnoty

przyłączam się do pytania, po takim przeliczeniu w moim przypadku opłata za ogrzewanie jest prawie trzykrotnie większa Shocked
iza093 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Kwi 21, 2013 19:55
Posty: 15
Skąd: łódź

PostWysłany: Sob Mar 07, 2015 14:14    Temat postu: Re: zebranie wspólnoty

Czy był ktoś na zebraniu wspólnoty i może coś opowiedzieć? 
nadaescierto 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Sty 29, 2013 15:31
Posty: 57
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Mar 13, 2015 17:44    Temat postu: Re: zebranie wspólnoty

podłączam się pod pytanie, dostałem dziś informację nt. "wymiany monitoringu". czy coś się stało ze starym monitoringiem?
mabal11 
   

Zaglądajacy


Wiek: 48
Dołączył: Czw Lis 27, 2014 9:50
Posty: 15
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Lip 21, 2016 14:11    Temat postu: Re: zebranie wspólnoty

A wiadomo czy są jacyś lokatorzy, którzy mają długi. W poprzednim moim miejscu zamieszkania na zebraniach wspólnoty ciągle był pomijany ten temat, a potem się okazało, że niektórzy lokatorzy zalegają z płatnościami po kilka tysięcy złotych. Łącznie zrobiło się dobre kilkanaście tys. zł, które można było przeznaczyć chociażby na plac zabaw dla dzieci
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama